Teknomidi: Teknik, Mekanik ve Teknolojinin Buluşma Adresi

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

renklipriz ödeme şekilleri, renklipriz teslimat şartları

ÖDEME

Kredi Kartı ile Online Ödeme
Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi Kartı ödemeleriniz PAYTR sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Ödeme ekranı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu- BDDK tarafından yetkilendirilmiş PAYTR ekranıdır.

Kredi kartı bilgileriniz www.teknomidi.com sistemine girmez ve kayıt edilemez.

www.renklipriz.com 256 BİT SSL sertifikası kullanmaktadır.

Kapıda Nakit Ödeme yöntemi kullanılmamaktadır


Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 1 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

Havale İle Ödeme için 

Banka: KUVEYTTÜRK- Maltepe Çarşı Şube

Hesap Adı: Maltepe Elektrik

IBAN no: TR94 0020 5000 0946 0095 5000 01

TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Firmamız taahhüt ettiği süre içinde KARGO FİRMASINA siparişinizi teslim etmekle yükümlüdür. Adresinize Teslim süresi konusunda taahhütte bulunmaz, bu konuda ilgili kanunlar esas alınır.

Tüm siparişleriniz KARGO ile gönderilir. Kargo şubesinin olmadığı yerde ikamet eden  ya da dağıtım alanının dışında kalan  müşterilerimiz ŞUBEDEN TESLİM almak durumunda kalabilirler.

"Kendim Teslim Alacağım" teslimat tipi siparişin ödemesi yapılarak tamamlanması durumunda, siparişi veren müşterimizin adresimizden siparişini teslim alabileceği anlamına gelir. Ödemesi yapılmayan siparişler hazırlanmaz, dikkate alınmaz. "Kendim Teslim Alacağım" teslimat seçeneği tercihlerinizde ürün hazırlık ve teslimi konusunda, ürün kargolama süreleri geçerlidir. Teslim saati için iletişime geçmenizi rica ederiz

Başka kargo ile gönderim için sipariş vermeden 0216 371 27 27 telefondan ya da info@teknomidi.com mail adresinden veya sitemizin canlı destek sisteminden bize ulaşabilirsiniz.