Teknomidi.com Hakkında

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

Teknomidi.com Hakkında

Teknomidi: Teknik Mekanik ve Teknolojinin Buluşma Adresi , teknomidi firması hakkında,teknomidi nasıl bir firma,teknomidi şikayet var

Teknomidi : teknik,mekanik ve teknolojinin buluşma adresi. İnternetteki yeni tapı ve teknoloji marketiniz. Teknomidi elektrik malzemeleri,anahtar priz çeşitleri,elektromik malzemeler,elektronik ürünler,bilgisayar,bilgisayar parçaları,bilgisayar donanımları, yazıcılar,yazıcı donanımları,yazıcı sarf ürünleri,kartuş ve tonerler, el aletleri,pense keski,keser,çekiç; elektrikli el aletleri,matkaplar hiltiler,spiraller,şarjlı matkaplar . aradığınız teknoloji ürünü teknomidi.com da. Aradığınız Teknik malzemeler teknomidi.com da. Aradığınız teknoloji ürünü teknomidi.com da.

Teknomidi.com

Teknik-Mekanik ve Teknolojik Ürünler İçin Yeni Adresiniz

Teknomidi.com çeşitli markaların elektrik-elektronik-hırdavat-bilişim-bilgisayar-teknoloji ürünlerini müşterilerine uygun fiyatla satışa sunmak için kurulmuştur.

2002 yılından bu yana elektrik iş kolunda devam eden faaliyetimiz, 2014 yılında kurumsal tedarik ve 2016 yılında e ticaret eklenerek çeşitlenmiştir. 2016-2018 arasında daha çok pazaryeri uygulamalarında e-ticaret faaliyetine ve 2018 yılında müşterilerimize elektrik ürünlerini daha uygun fiyatlı satışa sunabilmek için kendi internet sitemiz üzerinden devam edilmeye karar verilmiştir.

Teknomidi.com elektrik malzemelerini de içeren ama çok daha geniş bir yelpazede; hırdavattan bilişime uzanan bir yelpazede teknik-mekanik-teknoloji ilintili her tür ürün pazarlama ve satışını gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Teknomidi.com müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Gerek pazaryeri mağazalarımızın başarılı mağazalar olması, gerek mağaza puanlarımızın %100 olması ve gerekse www.teknomidi.com un pazaryeri mağaza adı üzerinden google aranma grafiği bunun göstergesidir.

Elektrik Malzemeleri İçin Teknomidi

Teknomidi, elektrik malzemeleri için yeni adresiniz, "internetteki elektrikçi"niz olma yolunda hayli yol katetmiştir. Elektrik malzemeleri satışı ile ticari hayatına başladığından bu konuda hayli deneyim ve memnun müşteri biriktirmiş ve bu konuda aranan-güvenilen bir firma konumuna yükselmiştir.

Elektrik kategorimiz basit anahtardan kumandalı zile, izolebanttan aydınlatma kumanda sistemlerine, kablo çeşitlerinde astronomik zaman saatlerine çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Buradaki çeşitliliğin artırılması için üretici, ithalatçı, distirübütör firmalarla görüşmelerimiz devam etmektedir. Sizlerin önerilerine de açığız, "Elektrik" kategorimizde olması gerektiğini düşündüğünüz ürün ve markaları bize iletebilirsiniz.

Aydınlatma ürünleri ve ampuller kategorisinde ürün gamını geliştirmenin yanında kalitesiz ürünleri sitemizden uzak tutmak için çaba harcıyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmeden ödedikleri ücretin karşılığını gerçekten vererek daha fazla ürün çeşidini beğenilerine sunmak çabamız müşterilerimizin taleplerinide dikkate alarak devam ediyor.

Bilişim Ürünleri İçin Teknomidi

Teknomidi artık bilişim ürünleri tedarikçiniz olmaya adaydır! Bilgisayar,tablet,notebook, bilgisayar bileşenleri,bilgisayar çevere birimleri, bilgisayar donanımları, bilgisayar aksesuarları konusunda yeni adresiniz "internetteki bilgisayar mağazanız Teknomidi."

Bilişim kategorisinde sadece bilgisayar ürünleri değil "Baskı Çözümleri" de bulunuyor. Yazıcı artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Gerek işyeri için profosyonel yazıcılar ve gerekse ev-amatör kullanım için mürekkep püskürtmeli ya da lazer yazıcılar çok geniş bir fiyat skalasında sitemizde yer almaktadır. Bu alandaki çeşitliliği artırma çalışmalarımızda devam ediyor. Yazıcıyı teknomidi den alırsak tüketim malzemelerini nereden alacağız diye sormayın çünkü teknomidi.com toner kartuş ve genel olarak yazıcı sarf malzemelerini de sizlere ulaştırıyor.

Bilişim kategorimiz sizlerim tüm ihtiyaçlarını gözeterek iş istasyonundan, çantaya ;3d yazıcıdan nokta vuruşlu yazıcı şeridine ; anakarttan hoparlöre;  hızlı tarayıcıdan barkod okuyucuya kadar geniş ürün çeşidini sizlere sunmaktadır.

Elektronik Ürünler İçin Teknomidi

Teknomidi Elektronik kategorisinde size ıp uydu alıcılarından çanak antene, sütun hoparlörden bluetooth ses sistemlerine, transmisterden araba teybine, ıp telefondan el telsizine, güvenlik kamerasından kablosuz hırsız alarm sistemlerine, telefon santralinden uydu santraline, radyodan led televizyona, aküden pile kadar olabildiğince geniş ürün çeşidi ve buna paralel olarak olabildiğince geniş fiyat aralığında ürün satmaya ama mümkün olduğunca uygun fiyata satmaya ve kısa tedarik-kargo sireçlerini yakalayarak göndermeye gayret etmektedir.

Hırdavat, El Aletleri, Yapı Market Ürünleri İçin Teknomidi

Sitemizde görmek istediğiniz marka ve modelleri bize yazarak iletebilirsiniz.

Sitemize tedarik edemeyeceğimiz, stoğumuzda olmayan ürünleri eklemiyoruz. Hiç bir müşterimize "verdiğiniz siparişi gönderemiyoruz" demedik ve demeyeceğimizi düşünüyor bunun için çalışıyoruz. Sitemizde ekli olam ürünlerin büyük çogunluğu (%70-75 civarında) mağazamızda ya da depomuzda hazır bulunmaktadır.  Bazı ürünler depolama sorunları yüzünden üretici-distirübütör firmaların depolarından siparişe göre çelikmektedir.

Ürünlerimizin büyük çoğunluğunu aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Tüm siparişler için maksimum 3 gün kargolama süresini taahhüt ediyoruz.

Kişisel verileriniz Teknomidi.com da güvende. www.teknomidi.com kişisel veri güvenliğini garanti eder. Sitemizde 250 bit COMODO SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Sitemizde BDDK LİSANSLI ÖDEME KURUMU PAYTR ödeme sistemi kullanılmaktadır. kredi kartı bilgileriniz siteye asla girmez, direkt olarak PAYTR ekranından yapılır. Sitemizde tüm işlemler 3D onay sistemi kullanılarak yapılır.

 

Hedef daha çok çeşit, daha çok marka, daha kaliteli ürün ve hepsinden önemlisi DAHA FAZLA MEMNUN MÜŞTERİ.

 

Firmamız İstanbul Ticaret Odasına Kayıtlıdır

Mersis No:1363189746800001

Teknomidi İletişim Bilgileri

Tel: 0216 371 27 27

mail: [email protected] ; [email protected] ;

whatsapp: 0216 371 27 27

SAYGILARIMIZLA

Müşteri Görüşleri:

 

İlgili mağaza.. hızlı gönderi.. sorunsuz alışveriş.. öneririm.. teşekkürler... (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

TEŞEKKÜR EDERİM ANINDA CEVAP HIZLI KARGO (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

Tam zamanında ve istediğim ürünü teslim aldım. Çok teşekkürler.. (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

Çok iyi paketlenmişti. Hiçbir sorun çıkmadı. Başarılı (gittigidiyor müşteri yorumu)

 

Firma yapıcı ve dürüst sorunlarda ilgileniyor devamlı iş yapılabilir (gittigidiyor müşteri yorumu)  

 

Hızlı bir teslimat oldu. İlginize ve alakanıza teşekkür ederim. (n11 müşteri yorumu)

 

İlgili satıcı, paket çok özenliydi (n11 müşteri yorumu)
Aynı mağazadan 3. alışverişim sanırım ve gayet hızlı ve ilgili satıcı. (n11 müşteri yorumu)  

 

Hizli teslimat, iyi fiyat, kaliteli musteri hizmeti!!! Tavsiye ediyorum... (n11 müşteri yorumu)

Yorumları ana sayfadaki pazaryeri bağlantılarına tıklayarak okuyabilirsiniz.

Elbette memnun edemediğimiz müşterilerimizde var :).